Розваги Фото

Експрес, папамобіль, айфон. У Франківську відбувся парад візочків (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У понеділок, 3 червня, у Івано-Франківську пройшов уже традиційний парад візочків – щорічне свято для малечі й дорослих.

Головна подія цього заходу – визначення найкращого дитячого візочка. Журі оцінює творчий підхід при його оформленні, а взяти участь у конкурсі можуть усі охочі, пише Репортер.

Цього року серед ідей параду були: гвинтокрил, папамобіль, квіткова крамниця, потяг – Гогвортський експрес, мобільний телефон, жабка. Наймолодшій учасниці – Насті-жабці – лише чотири місяці.

Перше місце отримав а візочок № 23 – Гогвортський експрес з родиною Хом’яків: мамою Вірою, татом Юрієм та їхніми дітьми Марком, Миколою, Матвієм і Мар’яною. Вони вже вчетверте беруть участь у параді візочків. Як каже мама, головним завданням було – надихнути тата на втілення ідеї.

Друге – папамобіль Христини Зорій та її сина Романа. Мобільний телефон Наталі Труханівськоі та її дітей Анни й Сашка виборов на конкурсі третє місце.

Крім призів для переможців, подарунок отримав кожен учасник параду.

«Ми вже збилися з рахунку, але, здається, це 14-й парад візочків, – говорить організаторка свята, директорка ТРК «Вежа» і членкиня журі Олена Третяк. – За цей час ми змінили кілька локацій. Першого року був великий і цінний приз – холодильник. Сьогодні, на жаль, ми такого призу запланувати не можемо».

За її словами, батьки щороку докладають багато зусиль, аби створити цікаві візочки. Цьогоріч журі здивувала креативність і вплив сучасних технологій – як, наприклад, у випадку з візочком-айфоном.

«Найбільше нас вразили образ Папи на малому учасникові, мобільний телефон, який сьогодні увійшов у життя всіх дітей, та всі учасники родини Хом’яків в образах чарівників. Усі ці ідеї були використані вперше», – додає Олена Третяк.

Каже, з початку російсько-української війни це перший рік, коли на параді візочків немає жодної військової ідеї.

«Обирати переможця складно, бо хочеться, щоб перемогли всі, – говорить Третяк. – Ми вагалися між образом Папи і родиною чарівників. Але наша мета – щоб у цьому святі взяла участь уся родина, щоб молода сім’я таким чином об’єдналася і відчула свою силу. Саме тому переміг Гогвортський експрес».

Парад візочків започаткували у Франківську підприємець Віталій Яворський і ТРК «Вежа» – ще у 2005 році. Умова для учасників – якомога креативніше оформити дитячий візочок з малечею та взяти участь у показовій ході. Партнерами заходу є театр кіно «Люм’єр», торгові марки «Технок», «Девайтіс», «Лігос».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні/
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.