Розваги

Джипи на пульту: якими вони бувають

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вони не бояться ні води, ні бруду, впевнено йдуть до своєї мети, залишаючи позаду всіх конкурентів. Їм завжди по шляху з любителями активного відпочинку і цінителями серйозних автомобілів. Усі ці слова – про джипи на пульту, які посідають особливе місце серед усіх позашляховиків на радіоуправлінні.

Автотранспорт для природи

Модельний ряд позашляховиків не обмежується джипами, здатними з’їхати з ідеальної траси. Тут можна зустріти підкорювачів кам’янистої місцевості, піщаних дюн і навіть заметів.

Це ціла філософія взаємодії автотранспорту і природи. Ці маленькі всюдиходи успішно пересуваються по будь-якому дорожньому покриттю, будь то асфальт, грунтовка або трава. Допомагає їм в цьому хороша керованість і ідеальна конструкція. Джип на радіокеруванні може похвалитися професійною підвіскою з амортизаторами, повнопривідною трансмісією і потужним мотором. Працюючи на електродвигуні або паливі, ці копії великих машин здатні розвивати швидкість до 50 кілометрів на годину і більше.

Види радіокерованих позашляховиків

Серед видів позашляховиків на радіокеруванні варто відзначити такі:

1. Монстри.

2. Баггі.

3. Траггі.

4. Ралійні шасі.

Монстри (біг-фути)

Мають агресивну і потужну конструкцію, повністю виправдовуючи свою назву. В арсеналі радіокерованих монстрів всілякі трюки, стрибки з трамплінів, переправи через річку, їзда по заметах. Зовні є пікапи на величезних колесах. Мають суперпотужний двигун, залежну або незалежну підвіску з великим ходом, повний привід, надійний захист електроніки від попадання води або бруду. Здатні розвивати швидкість 35-50 кілометрів на годину.

Баггі

Відносяться до спортивного класу позашляховиків. Швидкі, маневрені, легкі в управлінні. Невеликі розміри дозволяють цим позашляховикам розвивати швидкість до 80 кілометрів на годину. По прохідності баггі на радіокеруванні поступаються іншим моделям, але відмінно справляються зі стрибками і обгонами. Їх коник – підготовлені ґрунтові траси з трамплінами. Характерні невеликий діаметр коліс і шасі подовженої форми, що дозволяє оптимально розподіляти вагу і зберігати стабільність.

Ралійні шасі

Знаходяться на стику двох класів. Мають спільні характеристики як з позашляховиками, так і з шосейними машинами на радіоуправлінні. Прохідність ралійних автомобілів значно гірша, ніж у монстрів. Швидкісні параметри значно краще. Від шосейних моделей їх відрізняє довгохідна підвіска, збільшений дорожній просвіт, гума з більшим протектором.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.