Розваги Фото

Чотири команди з Франківщини позмагаються за 100 тисяч у конкурсі Dream Team (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Чотири команди з Франківщини позмагаються за 100 тисяч у всеукраїнському конкурсі Dream Team.

Для участі необхідно було зібрати команду з чотирьох учасників (майстра-перукаря, майстра візажу, майстра манікюру та моделі) та зареєструватися, йдеться на сайті конкурсу. Завданням стало створити цілісний образ на тему «Червона доріжка». Участь у конкурсі взяли чотири команди з Франківщини, пише Галка.

1. “GRABCHUK beauty room”, Коломия
2. “Чукутиhа”, Івано-Франківськ

3. Emoji, Івано-Франківськ

4. Gala, Івано-Франківськ

З 15 по 31 січня 2018 року, за оцінками журі та шляхом онлайн-голосування, визначаться 14 найкращих команд. Проголосувати за команди можна за посиланням. 22 – 26 квітня 2018 року команди-фіналісти приїдуть на «Буковель» і на головній сцені Molfar Beauty Forum відтворять конкурсний образ наживо.

За результатами оцінок суддів буде вибрана найкраща команда зі створенню цілісного образу, яка й отримає Гран-прі у 100 000 гривень та перехідний кубок. Крім того будуть нагороджуватися найкращі роботи 3 етапів конкурсу (візаж, манікюр, перукарство) трьома сертифікатами по 25 000 гривень. Додатково глядачі конкурсу голосуванням оберуть ще одну команду-фаворит, яка також буде нагороджена сертифікатом на суму 25 000 гривень.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.