Розваги

“Без гену рабства”. Франківцям покажуть героїчну комедію “Пристрасті Тіля”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківський обласний муздрамтеатр готує прем’єру – героїчну комедію “Пристрасті Тіля”. Виставу покажуть 29 і 30 квітня. Початок о 18:00.

Роль Тіля виконає Іван Бліндар. Режисер вистави – Максим Голенко.

Директор-художній керівник театру Ростислав Держипільський каже, як і обіцяли, в театрі щомісяця готуватимуть прем’єри для глядачів.

“Максим Голенко – один з найцікавіших режисерів. Він є зокрема режисером постановки “Афродизіаки” і вистави Вій 2.0, – каже Держипільський. – “Тіль” – надзвичайно сучасна вистава про сучасне покоління, яке позбавлене гену рабства”.

Режисер Максим Голенко розповідає, що концепція вистави відкриється вже на прем’єрі.

“Ми постараємося, щоб вистава була актуальною та близькою глядачеві, – говорить Голенко. – У спектаклі задіяна оригінальна музика Дмитра Данова”.

У виставі працюватиме весь молодий склад театру, а ролі батьків Тіля виконають народні артисти Олександр Шиманський і Жанна Добряк-Готв’янська.

Виконавець головної ролі, актор театру Іван Бліндар каже, що його персонаж – в якійсь мірі герой. Його намагаються вкласти в рамки, але він не підкоряється, а коли йде до мети, то не зважає на те, що його оточує. Тіль – популярний герой німецького і фламандського фольклору, жартівник і насмішник, мандрівник.

“Я хотів стрибнути вище своєї голови і створити унікального персонажа, не схожого на попередні постановки, – говорить Бліндар. – Тому старався не знайомитися детально з історією вистави. Сподіваюся, мені все вдасться”.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні