Розваги

Анушкевичус вручив подяки творцям пам’ятника митрополиту Шептицькому

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 8 вересня, на закінчення оперативної наради у міського голови Віктор Анушкевичус вручив подяки та відзнаки творцям пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому, який урочисто відкрили в Івано-Франківську 27 серпня.

«Пам’ятник просто чудовий, – заявив мер. – Шкода, що зараз перед виборами окремі кандидати і псевдопатріоти намагаються його обплювати. Але нам не цікава їх думка. Нам важлива думка громади і церкви».

Грамоти від міського голови отримали автори пам’ятника – молоді скульптори Степан Федорин та Микола Гурмак.

IMG_0186

Також відзнаки отримали перший заступник мера Зіновій Фітель, начальник управління капітального будівництва Володимир Ковальчук та головний архітектор міста Володимир Гайдар.

«Ці троє найбільше переживали, чи пам’ятник встигнуть зробити вчасно і найчастіше їздили до Львова, – пожартував мер. – Казали, якщо не встигнемо, то нас звільнять».

Крім того, відзначили заступника мера Михайла Вереса, представників ТОЗ «Житлобут-І», яке було підрядною організацією, та ще кількох людей, причетних до робіт. Анушкевичус зазначив, що приклали до роботи над пам’ятником тисячі людей і він усім дуже вдячний.

IMG_0193

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.