Відео Розваги

Американець пограбував банк за допомогою пальця, а потім бігав голим і кидався грошима (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У штаті Флорида (США) за пограбування банку заарештували 25-річного Олександра Спірбера. Він зухвало виніс з установи 7,5 тисяч доларів, повідомляє nbcmiami.

Молодик під’їхав до банку в місті Форт Лодердейл на автомобілі, зайшов у приміщення та заявив, що в нього є пістолет. При цьому він наставив на касира вказівний палець лівої руки. Працівник банку все одно налякався і видав чоловікові сумку з грошима.

Та, крім банкнот, у сумці була ще капсула з фарбою, яка пізніше вибухнула й пофарбувала руку та одяг грабіжника. Спірбер не знайшов іншого виходу, як повністю роздягтись і побігти вулицями, розкидаючи гроші.

Suspected Bank Robber Runs Naked in Fort Lauderdale. WTF Florida?

Після того, як грабіжника затримали агенти ФБР, він заявив, що просто хотів стати коміком. Мовляв, прокинувся ранком і вирішив, що для вдалого початку кар’єри гумориста він мусить пограбувати банк, а потім пробігтися в людних місцях і покидатись грошима.

Щоб там не було, а на сьогодні чоловіка звинувачують у пограбуванні банку. Якщо визнають винним, то коміком він зможе стати хіба через 10 років – коли вийде на волю.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.