Політика

Зеленський повернув громадянство Саакашвілі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Президент Володимир Зеленський вніс зміни до указу свого попередника Петра Порошенка та повернув громадянство екс-губернатору Одеської області Міхеіла Саакашвілі.

Відповідний указ опублікований на сайті глави держави, пише УП.

“Внести до указу президента України від 26 липня 2017 року № 196 “Про припинення громадянства України Бондарєвої Т., Корнійчук О.А., Коротецького Л.О. та інших осіб” зміну, виключивши положення щодо втрати Саакашвілі Міхеілом громадянства України”, – йдеться в указі.

У документі зазначається, що своїм указом Зеленський також дозволяє прийняти в громадянство України осіб, що становлять державний інтерес для країни.

Зокрема, в українське громадянство приймаються:

  1. Ахмаді Коларіджан Аболфазла, 1983 року народження, уродженець Ісламської Республіки Іран, який проживає у місті Києві;
  2. Костіков Олександр Сергійович, 1997 року народження, уродженець Російської Федерації, який проживає у Донецькій області;
  3. Самед-Заде Емін Іззатогли, 1990 року народження, уродженець Азербайджанської Республіки, який проживає у місті Києві;
  4. Тойгонбаєв Зіятдінбек Курманбекович, 1974 року народження, уродженця Киргизької Республіки, який проживає у місті Києві.

Також президент постановив прийняти до громадянства України як особу, яка має визначні заслуги перед Україною, Альтунсі Тамера Мохаммеда Маджеда, 1972 року народження, уродженця Сирійської Арабської Республіки, який проживає у місті Одесі.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.