Політика

Зеленський підписав указ про передачу сільгоспземель в комунальну власність

Google+PinterestLinkedInTumblr
Президент України Володимир Зеленський 15 жовтня підписав указ про передачу земель сільгосппризначення в комунальну власність. За словами президента, йдеться про більш ніж 2 млн га.

Про це сам Зеленський заявив під час візиту в Чернігівську область, пише НВ.

«Сьогодні я підписую указ про заходи щодо передачі земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність», – сказав він, виступаючи на земельному форумі Земля – народу.

Президент зазначив, що 26 жовтня 2020 року всі новостворені громади повинні отримати землю в комунальну власність і зможуть використовувати кошти від землекористування для розвитку і благополуччя своїх громад.

«Ми повертаємо землі людям. З центру – на місця. Це логічно, і головне – це справедливо », – зазначив президент.

Зеленський підкреслив, що українське законодавство забороняє продаж земель комунальної власності, що є гарантією того, що наступні покоління українців будуть залишатися господарями своєї землі.

За словами Зеленського, місцеве самоврядування отримає у власність понад 2 млн гектарів землі.

«Це дійсно історичний день. Це красномовний, переконливий і краща відповідь всім, вибачте, брехунам і маніпуляторам, колишнім деяким президентам, прем’єр-міністрам, колишнім адвокатам, чинним кумам, сміливим блогерам, які ховаються десь в Іспанії, і “молодим прогресивним реформаторам”. Всі вони в один голос кричали, що ми вкрали в українців землю. Після сьогоднішнього дня у них є тільки два шляхи: або визнати свою помилку і вибачитись за свою брехню, або замовкнути і не заважати нам робити життя українців краще », – заявив президент.

Нагадаємо, що закон про ринок землі був прийнятий на позачерговому засіданні парламенту 30 березня. Пізніше, 28 квітня президент Володимир Зеленський підписав закон про відкриття ринку сільськогосподарських земель.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.