Політика

Заступницею міністра соцполітики стала 25-річна блогерка без досвіду

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На посаду заступника міністра соцполітики з питань європейської інтеграції призначили 25-річну Ганну Сергєєву. Її оклад удвічі вищий за зарплату президента Зеленського, повідомляє DT.ua. Це випливає з відповіді Мінсоцполітики на інформаційний запит УН.

Ганна Сергєєва. Заступницею міністра соцполітики стала 25-річна блогерка біз досвіду_1
© Українські новини

[…] Відповідно до наказу Мінсоцполітики від 13 червня 2022 року №268-к “Про призначення Сергєєвої А.А.” посадовий оклад заступника міністра соціальної політики України з європейської інтеграції Сергєєвої Ганни Олександрівни становить 68 643,00 гривні на місяць, – йдеться у повідомленні міністерства.

У відповіді Мінсоцполітики уточнили, що “надбавки та інші виплати заступнику Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Сергєєвої О.О. не встановлено”.

Новопризначена чиновниця народилася 4 жовтня 1996 року, має вищу освіту за спеціальністю “Журналістика” та неповну вищу за спеціальністю “Право”. Обидві освіти здобувала у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

У міністерстві Сергєєву представили як інфлуенсера та блогера.

Зараз її Instagram доступний лише для підписників.

Ганна Сергєєва вже рік працює на держслужбі. До цього вона була директором фірми “Сервіс Ревізор” (Київ). Серед видів діяльності компанії – консультування з питань комерційної діяльності, надання послуг перукарнями та салонами краси, діяльність з охорони здоров’я.

Читайте: На Прикарпатті нацгвардієць освідчився коханій на плацу (ВІДЕО, ФОТО)

Останні чотири роки Сергєєва активно займалася громадською діяльністю за напрямами: соціалізація дітей із фізичними та ментальними порушеннями; підтримка самотніх людей похилого віку та дітей-сиріт. У чому саме полягала “громадська діяльність”, не уточнюється.

Нагадаємо, місячний оклад Президента України станом на січень 2022 року – 28 тисяч гривень. Це у 2,5 раза менше за оклад заступника міністра соцполітики.

Заступницею міністра соцполітики стала 25-річна блогерка біз досвіду_2
Апостроф
Заступницею міністра соцполітики стала 25-річна блогерка біз досвіду_3
Апостроф

Крім того, на початку липня відбулося не менш цікаве призначення в Мінінфраструктури. Кабінет міністрів призначив Олександру Азархіну заступником міністра.

Посаду Азархіна отримала без конкурсу й без відповідної профільної освіти. А в Мінінфраструктури координуватиме роботу лише одного відділу. Він був створений незадовго до її призначення.

Читайте: Прикарпатців просять допомогти бійцям “десятки”

З короткої біографії, оприлюдненої на сайті Укравтодору, випливає, що Азархіна також спеціалізувалася здебільшого на стезі журналістики та комунікацій. За неповні вісім років своєї трудової біографії цей шлях вона пройшла в Мінекології, Мінагрополітики та Укравтодорі.

Також Азархіна встигла попрацювати редактором та продюсером на Громадському телебаченні.

Нагадаємо, під час дії воєнного стану набір на державну службу відбувається без конкурсного відбору.

Друзі везуть допомогу. Як ковалі Норвегії та Швеції об’єдналися задля української перемоги (ФОТО)

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні