Політика

Запитай у влади (28.04.2011)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Пан Валентин, пенсіонер:— Проживаю в районі вулиці Новгородської. При переході із цієї вулиці на Бельведерську люди щодня ризикують життям. Там досі будують. Якщо є дозвіл на будівництво, то мають бути й певні терміни на завершення. Коли врешті добудують той мікрорайон?Світлана Лосюк, заступник головного архітектора міста:— Це питання на контролі. Там було доволі складно із прокладанням мереж, але муніципальна інспекція вже дала дозвіл на розкопки. Після Дня міста мають розпочати роботи. Відповідно у найближчі роки, а можливо і протягом цього року всі роботи будуть завер­шені, хоча, зрештою, це буде залежить від забудовника.

Михайло, газовик:
— У районі колишньої військової частини на Пилипа Орлика позрізали всі дерева, засипали камінням, забудували новими будинками. А що з деревами? Адже там були красиві каштани. Що буде далі з нашою екологією? Чи думає про це хтось і хто саме?

Володимир Ковальчук, начальник управління капітального будівництва:
— Там була військова частина. Відповідно дерев зовсім не було. Росла лише одна береза та кілька тополь біля старих будинків. Каштани були на розширенні вулиці Проектної. Коли почали зводити новий мікрорайон, то на Володимира Великого посадили нові молоденькі каштани. Оскільки вулиця ще незавершена, то й озеленення ще триває, воно передбачене. Крім того, кожне дерево має бути на відстані не менше 4-5 метрів одне від одного.

Володимир, менеджер:
— Маю запитання до теми отриманих мільйонів на ремонт доріг. Перед виборами, восени, дороги у місті та області були відремонтовані. Що сталося з ними за два місяці, знають навіть діти. Чому за неякісний ремонт доріг нікого не притягують до відповідальності? Адже будь-який приватний майстер, що кладе плитку, в разі чого прийде та переробить за власний кошт. А тут мова йде про мільйони, а ніхто не винен…

Микола Кузьма, перший заступник начальника служби автомобільних доріг області:
— Неякісно відремонтованих доріг в області бути не може. У нашій службі діють технічний відділ та лабораторія, які постійно це конт­ролюють. Перевіряються використані для ремонту доріг матеріали, контролюється обсяг виконаних робіт.

На жаль, нам доводиться робити лише поточний, а не капітальний ремонт доріг. Минулого року ми жодного кілометра дороги капітально не відремонтували. А всі ми знаємо, чим поточний ремонт відрізняється від капітального.

Та до якості поточного ремонту зауважень не було. Тож нікого до відповідальності не притягнули.

Якщо у технічного відділу та лабораторії є зауваження, вони мають право не приймати роботу в підрядних організацій, які ремонтують дороги.

З початку 2011 року на експлуатацію доріг в області освоєно 20 млн. грн.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.