Політика

Запитай у влади (26.08.2010)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Пані Наталка, економіст:– Навпроти будинку, що на вулиці Марійки Підгірянки, 3 постійно стоять автобуси. Чи мають право машини та автобуси стояти на тротуарах?

Ігор Гнатів, начальник відділу транспорту і зв’язку МВК:
– Машини можуть стояти на тротуарах, але проходу пішоходів вони не мають права заважати. Є поняття паркування на тротуарах. Якщо ширина тротуару п’ять метрів, і залишається ще півтора метри вільних, то таке вирішення можливе. Щодо автобусів, то вони не можуть стояти на тротуарах. Відправлення приміських автобусів можливе від автостанції, а не з центральних частин міста, якихось вулиць чи тротуарів. Тож, якщо є порушення, нехай люди зі скаргами телефонують в ОДА, у відділу транспорту. Якщо питання стосуються міських автобусів – тоді до нас, у відділ транспорту і зв’язку МВК.

Андрій, дизайнер:
– По вулиці Коновальця від аеропорту і далі є електричні ліхтарі. Бачив, що якось днями вони горіли зранку приблизно ще дві, а то й три години, коли надворі вже був світловий день. Чи відповідає хтось за вчасне вимкнення тих ліхтарів?

Михайло Мулик, головний інженер КП «Міськсвітло»:
– Таке дійсно було. До того ж, упродовж двох-трьох днів. Як правило, ліхтарі вимикають приблизно о п’ятій ранку. Але трапляються пошкод-ження. Причина – замикання. Відключити з пульта ми не можемо, бо не бачимо, що відбувається на лінії. Зараз уже відремонтували.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.