Політика

Запитай у влади (26.05.2011)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Володимир Сотов, інженер:
— Я живу на Шашкевича, 4. Зовні будинок гарний, а всередині – жахіття. Знаю за документами, що через кожних сім років у будинку мають робити капітальні ремонти, а кожних п’ять – санітарні. Натомість, маємо від жеку купу відписок. Дах, який зробили п’ять років тому, постійно протікає. Хотілося б отримати відповідь не від керівництва жеку, а від управління ЖКГ. Коли врешті дочекаємося ремонтів у нашому будинку?

Микола Матіїв, перший заступник начальника УЖКГ міськвиконкому:
— У списках капітального ремонту на 2011 рік цей об’єкт не зазначений. Я би радив мешканцям будинку 4, що на вулиці Шашкевича, переглянути закон про приватизацію. Там вони знайдуть інформацію про те, що співвласники зобов’язані брати дольову участь у ремонті свого будинку. Якщо вони напишуть відповідну заяву на ім’я начальника жеку про проведені ремонтні роботи за свій кошт, то жек зарахує такі роботи у процентному відношенні до поточного ремонту.

Крім того, включити чи не включити будинок у список об’єктів, які підлягають капітальному ремонту, вирішує спеціальна комісія. Отже, щоби будинок потрапив на розгляд цієї комісії як такий, що потребує ремонту, жек має подати нам відповідну заяву.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.