Політика

Запитай у влади (26.04.2012)

Google+PinterestLinkedInTumblr

За допомогою цієї рубрики читачі мають можливість оператив­но отримати відповіді на найпроблемніші для них запитання.

Пані Ганна, пенсіонер:

— Я живу на Симоненка, 14. ЄРЦ щомісяця додає нам якусь доплату до квартплати. Ми не розуміємо, за що цей рахунок. Я зателефонувала в їхню бухгалтерію та поцікавилася, чому вони збільшили мені квартплату. Повідомили, що в якомусь там під’їзді вони робили сантехніку, але в якому саме під’їзді, яку роботу і на яку суму — ніхто не пояснив. Чому вони не вішають оголошення на під’їзди з обґрунтуванням підвищення тарифу?

Вадим Войтик, керівник ЄРЦ:

— Ми вивішуємо оголошення на під’їздах будинків, тепер, напевно, будемо вивішувати й на сходових, щоб людям було видніше. В оголошенні буде інформація — скільки орієнтовно людина сплачуватиме за 1 м2, і єдиним винятком з цього правила буде виконання аварійних робіт. Якщо при аварійних роботах була потреба замінити знач­ну частину, наприклад, труби чи стояка, то в такому разі ці речі робляться по факту і по факту здійснюється нарахування. До речі, саме це написано в положенні «Про порядок виконання поточних і капітальних ремонтів», яке прийнято в липні минулого року.

Якщо в людей є сумніви, то вони можуть прийти до нас, ознайомитися з кошторисом і переліком виконання робіт. Крім того, можуть подивитися, хто приймав ці роботи з боку мешканців. Тому що кожні такі роботи приймаються за участю мешканців, як ми й обіцяли.

Насправді в березні ми робили таку справу вперше, тому до нас тільки приходить розуміння того, як це треба робити. Думаю, тепер в оголошенні будемо намагатися вказувати все детальніше, щоб людям було зрозуміліше.

Пані Віра, пенсіонер:

— Ми — пенсіонери, діти війни, їздимо по місту безкоштовно. Чому нас примушують платити за проїзд до міського кладовища?

Юрій Маджуга, начальник відділу транспорту і зв’язку:

— У кожному автобусі, який їздить у село Чукалівка на міське кладовище, є три пільгових місця. І будь-хто із пільгових категорій громадян може ними скористатися.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.