За допомогою цієї рубрики читачі мають можливість оперативно отримати відповіді на найпроблемніші для них запитання.
Пані Ганна, пенсіонер:
— Я живу на Симоненка, 14. ЄРЦ щомісяця додає нам якусь доплату до квартплати. Ми не розуміємо, за що цей рахунок. Я зателефонувала в їхню бухгалтерію та поцікавилася, чому вони збільшили мені квартплату. Повідомили, що в якомусь там під’їзді вони робили сантехніку, але в якому саме під’їзді, яку роботу і на яку суму — ніхто не пояснив. Чому вони не вішають оголошення на під’їзди з обґрунтуванням підвищення тарифу?
Вадим Войтик, керівник ЄРЦ:
— Ми вивішуємо оголошення на під’їздах будинків, тепер, напевно, будемо вивішувати й на сходових, щоб людям було видніше. В оголошенні буде інформація — скільки орієнтовно людина сплачуватиме за 1 м2, і єдиним винятком з цього правила буде виконання аварійних робіт. Якщо при аварійних роботах була потреба замінити значну частину, наприклад, труби чи стояка, то в такому разі ці речі робляться по факту і по факту здійснюється нарахування. До речі, саме це написано в положенні «Про порядок виконання поточних і капітальних ремонтів», яке прийнято в липні минулого року.
Якщо в людей є сумніви, то вони можуть прийти до нас, ознайомитися з кошторисом і переліком виконання робіт. Крім того, можуть подивитися, хто приймав ці роботи з боку мешканців. Тому що кожні такі роботи приймаються за участю мешканців, як ми й обіцяли.
Насправді в березні ми робили таку справу вперше, тому до нас тільки приходить розуміння того, як це треба робити. Думаю, тепер в оголошенні будемо намагатися вказувати все детальніше, щоб людям було зрозуміліше.
Пані Віра, пенсіонер:
— Ми — пенсіонери, діти війни, їздимо по місту безкоштовно. Чому нас примушують платити за проїзд до міського кладовища?
Юрій Маджуга, начальник відділу транспорту і зв’язку:
— У кожному автобусі, який їздить у село Чукалівка на міське кладовище, є три пільгових місця. І будь-хто із пільгових категорій громадян може ними скористатися.
Comments are closed.