За допомогою цієї рубрики читачі мають можливість оперативно отримати відповіді на найпроблемніші для них запитання.
Нагадуємо, телефон редакції: 50-46-60.
Пан Олександр, інженер:
— На вихідних їхав у автобусі № 55 на міське кладовище. Біля «Сільпо» на Мазепи водій зупинився і почав вимагати у пільговиків гроші за те, що він довезе їх до Чукалівки. Він справді має на це право?
Микола Саєвич, заступник міського голови:
— Ні, він немає такого права. Їздити на вихідні до кладовища він зобов’язаний відповідно до укладеного договору. А возити пільговиків повинен на тих самих умовах, що й по міському маршруту.
Пан Петро, пенсіонер:
— Ще 6 листопада минулого року я звертався із письмовою заявою до керівника ЄРЦ Вадима Войтика. У заяві було сім пунктів, на жоден із них він не дав конкретної відповіді. Наприклад: «Прошу надати мені техумови держстандарту, згідно з довідкою про надані послуги». Я хочу знати про все, за що плачу квартплату. Той самий номерний знак на будинку — чи вони щодня мають його протирати, чи раз встановили і най висить? Чому плату беруть за кожен місяць, на основі чого рахують?
Вадим Войтик, директор КП «Єдиний розрахунковий центр»:
— Упродовж року ми маємо замінити певну кількість номерних знаків на будинках міста. А це вартує стільки-то грошей. Якщо ж ці гроші поділити на загальну кількість квадратних метрів, то виходить плата за номерні знаки з кожного квадратного метра площі.
Цей розрахунок був з самого початку, відколи ми рахували й усі інші речі. У нас є приписи, де є перелік будинків, на яких знаки відсутні. Раніше це фінансувалося за рахунок бюджету. Постанова № 599 передбачає, що ця послуга має бути обов’язково, тож при розрахунку тарифу ми зобов’язані були її включити, тому й включили.
Згідно з нашими правилами, люди можуть відмовитися, але потім їм все одно треба буде відновити аншлаги — вже своїми силами. Коштує послуга 0,002 грн./м2. Ці гроші акумулюються, на рік це 18 тис. грн. Далі ми встановлюємо аншлаги. Детальніше про це відзвітували на сайті. Зараз уже виконуємо другу партію. І так воно буде продовжуватися, поки не відновимо всі аншлаги.
Пані Наталія, домогосподарка:
— Я ходила до заступника керівника міського газового управління Кириченка на прийом і просила вплинути на нашого контролера Оксану Протас. Вона приходить до хати, у мою приватну власність, не питаючи дозволу увійти, відсуває мене плечем і заходить у квартиру. Звертається на «ти», називає мене дебілкою і прибацаною, питає, які в мене стосунки з сином і чому я поміняла прізвище. Думаю, що її поведінка є неправильною. Чи можна нам поміняти контролера?
Олександр Кириченко, заступник начальника УЕГГ:
— Щодо поведінки контролера Протас проводиться службове розслідування. Наразі відомо, що конфліктна ситуація виникла через неправдиві показники лічильника газу, які споживач вказувала та оплачувала по субсидії.
Що стосується запитання, чи можна поміняти контролера, то відповідь — ні, оскільки вона обслуговує приватний сектор і багатоповерхові будинки на вулиці Шевченка, де власне і проживає споживач.
Comments are closed.