Політика

Запитай у влади (16.06.2011)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Ірина, юрист:— Поруч із нашим домом розташований новий будинок за адресою вул. Сахарова, 21А. Будинок хоч і новий, проте в аварійному стані. Поруч з під’їздом є перила до якихось дверей. Одна секція цих перил уже відламалась і впала на дитину (поруч, десь за метр, є дитячий майданчик), друга секція, значно більша, може впасти будь-якої миті. Хто це так якісно будує, кому наразі належить ця будова, і хто за це відповідає?

Галина Гринюк, член ради голів будинкових комітетів та ОСББ:
— Якщо грамотно все створювалося, то мав би бути акт прийому-передачі. І жек мав би зробити там капітальний ремонт. Якщо будинок – у підпорядкуванні ОСББ, то відповідає за такий стан справ голова ОСББ. Люди мали б зібрати загальні збори та спитати голову, як він розпоряджався коштами, чому нічого не робив. Можна навіть подавати на нього до суду, якщо є його вина. Крім того, можна переобрати голову.

Звісно, треба звертатися до влади. В УЖКГ створений відділ по роботі з ОСББ, яким керує Олег Капустяк. Слід звер­нутися туди. Крім того, можна звертатися безпосередньо до депутатів, вони мають допомогти.

Олег Капустяк, керівник відділу по роботі з ОСББ, житлово-комунальними кооперативами та приватними жеками:
— Цей будинок – на балансі приватного жеку. Отже, з усіма питаннями мешканці можуть звертатися до його керівництва.

Олена Турусова, майстер ЖЕО №4, заступник голови ради по громадських роботах будинкових комітетів та ОСББ:
— Назва приватного жеку, у підпорядкуванні якого будинок, що на Сахарова, 21А – «Прикарпаття іК». Мешканці того будинку платять квартплату на приватного підприємця, забудовника – В. Добрянського. Він і збудував той будинок, після чого взяв його під себе. Так зараз здебільшого й відбувається. Жодних контактів та інформації, крім розрахункового рахунку, мешканці будинку із цим підприємцем не мають.

Щодо описаної вашим читачем ситуації, то хочу додати: тут не тільки перила падають, але й сходинки хитаються. За словами самих мешканців, територія ця продана, щоправда, невідомо кому. Тому, вочевидь, усе так занедбано. До того ж, у кого питати про такий стан, – теж невідомо.

Це один із тих непоодиноких випадків, коли забудовник бере плату, але будинком не займається.

Від редакції.

Напевно, відділ по роботі з ОСББ, кооперативами та приватними жеками таки мусить звернути увагу на цю ситуацію. Бо тоді для чого його створили? І тепер у нас є запитання до мешканців Сахарова, 21А: люди, а ви за що платите?

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.