Політика

Запитай у влади (12.04.2012)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Володимир Кіт, лікар:— Я живу в будинку на вулиці Мазепи. На першому поверсі в нас розміщується кафе «Барселона». Часто там дуже гучно грає музика. Коли моя дружина зверталася до власників того кафе, то їй відповіли, що за тишу треба платити. Сказали, заплатите 30 тисяч гривень на місяць, тоді музику взагалі не будуть включати.

Часовий режим вони не порушують, а от гучність… Я не проти музики, але ж є якісь норми, стандарти, має бути якась звукоізоляція. А то жити неможливо у власній квартирі. Як нам із цим боротися?

Микола Недоступ, головний лікар Івано-Франківської міської СЕС:

— Єдине, що цей чоловік може зробити — і це буде правильно — написати на моє ім’я лист-скаргу. Тоді ми підемо та перевіримо рівень шуму та інші речі. Лист треба написати обов’язково, тому що у нас є постанова Кабміну, котра регламентує, скільки разів планово працівникам держепідслужби України необхідно виходити на об’єкти нагляду. До закладів громадського харчування ми маємо ходити раз на два роки. А якщо ця людина напише листа, то це буде підставою для позапланової перевірки.

Пан Петро, пенсіонер:

— Зараз усі готуються до Великодня, влаштовують толоки, прибирають. А в нас, поруч з будинком на вул. Ужгородській, 8, влаштували стихійне звалище — поскидали гілля. І я не можу знайти крайнього, хто мав би це прибрати. І жек відмовляється прибирати, і інспекція з благоустрою вмиває руки, і служба оперативного реагування міськвиконкому не може допомогти. Чесно кажучи, мене просто футболять по колу.

До речі, ця історія у нас повторюється щороку, коли зв’язківці з електриками обрізають гілля. І я кожного року телефоную та прошу, щоб забрали…

Валентина Семанюк, начальник ЖЕО №8:

— Щороку, коли тамтешні мешканці чистять свої городи й сади, вони виносять на цей майданчик усе гілля, а потім скаржаться. Ми минулого року вивозили, і позаминулого, і цього року знову вивезли. Але більше вивозити не будемо.

Насправді ця територія належить до приватного сектору, тому ми не зобов’язані вивозити це гілля. У цьому випадку люди мали офіційно звернутися, заплатити нам хоча б за солярку, самі завантажити те сміття, а ми би вивезли.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.