За допомогою цієї рубрики читачі мають можливість оперативно отримати відповіді на найпроблемніші для них запитання.
Костянтин (службовець):
— Я мешкаю на вулиці Гвардійській. Тут є дитячий садочок «Кобзарик». Неподалік — контейнерний майданчик для сміття. І чомусь щоранку, коли сміття звідти вже вивезли, люди, які привозять дітей до дитсадка, везуть із собою сміття та викидають його там же. Часом до вечора баки вже переповнені, і нам, місцевим мешканцям, немає де викинути своє сміття.
Є в мене підозра, що люди, які привозять сюди непотріб, не платять за його вивіз на своїй території, а їздять містом, аби викинути його деінде. Хтось може розповісти, у чому справа? І, напевно, таких «проблемних» місць у місті декілька. Чи можна там організувати вивіз сміття двічі на день?
Микола Саєвич, заступник міського голови:
— Зробити ми з цим нічого не можемо. Якщо людина просто приходить і викидає, то ми ж не поставимо біля кожного контейнера наглядача? А от завдяки тому, що ми провели конкурс для перевізників твердих побутових відходів, тепер матимемо територіальний принцип вивезення сміття. Буде обов’язкова умова, що всі мешканці зобов’язані платити за вивіз відходів.
Є таке, що люди і з сіл приїжджають і викидають, але боротися з ними неможливо. Це все — культура виховання наших людей. Тому, якщо смітники дуже переповнені, то, як один із варіантів, можна доставити ще контейнерів.
Михайло Яцків, заступник керівника АТП-0928:
— Ми відкриті до людей і готові йти на умови, щоб людям було комфортно та зручно. Якщо мешканці просять забирати сміття частіше, то ми підемо їм назустріч.
Наш телефон — 6-84-39, якщо у людей є побажання, то нехай телефонують і говорять. Крім того, у наших планах є створення проекту на кшталт громадської інспекції, куди мешканці могли би повідомляти про порушення. Тобто, якщо хтось викидає будівельне сміття, чи працівники ЖЕО зсипають у контейнер цеглу, то нам завжди можна поскаржитись.
Comments are closed.