За допомогою цієї рубрики читачі мають можливість оперативно отримати відповіді на найпроблемніші для них запитання.Нагадуємо, телефон редакції: 50-46-60.
Пані Світлана, домогосподарка:
— Нещодавно ми звернулися у міську стоматологічну поліклініку, що на вул. Незалежності. Пішли в реєстратуру, нам дали карточку та відправили до лікаря Ігоря Мачушака. Ані в реєстратурі, ані сам лікар до того, як вирвати зуб, не сказав, скільки будуть коштувати ці послуги. Після того, як вирвав зуб, сказав нам: «80 гривень». Це мене здивувало – сума дуже велика. Тому я підійшла в реєстратуру й перепитала:
«Скільки коштує у них вирвати зуб?». Там мені відповіли, що це коштує стільки, скільки сказав лікар. Мовляв, це благодійний внесок. Що це за такий благодійний внесок у 80 грн.? Чому не 20 чи не 30? Якби вони одразу сказали, то я б до цього лікаря не пішла.
Наталія Бабенюк, заступник головного лікаря міської стоматологічної поліклініки:
— Якщо пенсіонер чи пільговик, то це однозначно — безкоштовно. Якщо ж ні, то лікар може запропонувати благодійний внесок. Однак, якщо пацієнт був обурений сумою, яку назвав лікар, то він не мусив платити. Бо благодійний внесок може становити 1 грн., 2 грн., 20 грн., або його може не бути взагалі. Пацієнту треба було не вносити цю суму. Йому треба було сказати лікарю, що сума завелика або зайти в адміністрацію поліклініки. Цей внесок не є обов’язковим.
Пан Ігор, службовець:
— Ми вже півроку воюємо із забудовником та з інспекцією благоустрою щодо облаштування зупинки та підходу до зупинки – так званий «Заравшан». Інспекція посилала нас до забудовника. Забудовник каже: «Моя територія, згідно з генпланом, – сім метрів від будівлі. Я зробив благоустрій. Ми там вам 3,5 метри зробили зупинку».
А те, що там усе було зруйновано і зараз це перетворилося у будівельну сміттярку? Коли дощ, вийти на зупинку неможливо, маршрутки зупиняються у два-три ряди. Далі напис — пішохідний перехід. Аби вийти на зупинку, треба йти майже по осьовій лінії дороги. Дорослі ще ризикують, а про дітей взагалі мова не йде.
Інспекція каже, що забудовника зобов’язали зробити, той дав відповідь — не моя територія. Земля міськвиконкому. Забудовник — «Скол», руйнували все вони: робили мережі, газ, каналізацію. До того там була облаштована зупинка.
Микола Саєвич, заступник міського голови:
— Забудовник повинен її відновити — такими були умови договору.
Що стосується переходів, то вони є з одного та з другого боків. Там були лежачі поліцейські, але їх розбили. Сьогодні поправили бюджет, і ми почнемо додатково встановлювати лежачі поліцейські. Розглянемо на комісії з безпеки руху, чи вони там знову потрібні.
Автобус зупиняється у два-три ряди? Я сам там стояв, але не бачив так багато автобусів…
Comments are closed.