Політика

Запитай у влади (02.09.2010)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Пан Михайло, пенсіонер:– Наш губернатор обіцяв, що ціни на хліб зростати не будуть. Чому зараз ситуація виглядає по‑іншому? Наприклад, у магазині «Галичанка», на Галицькій, а також в одному з «Дарницьких» – це те, що я вже побачив – вартість хліба підвищена…

Василь Брус, заступник голови ОДА:
– Ми відслідковуємо ситуацію. Ціни на соціальні види хліба не піднялися, і найближчим часом хліб не подорожчає. Можливо підвищили ціни на кондитерські вироби. Суб’єктів господарювання на ринку хліба сьогодні – близько 200. На минулому тижні ми проводили перевірку, то тільки у двох районах знайшли порушення. Справа в тім, що від Аграрного фонду ми беремо дешеве борошно, щоб не піднімати ціни на хлібобулочні вироби. Наразі така цінова політика буде зберігатися, хоча не знаю доки, бо ціни зростають на все.

Пані Ганна, пенсіонерка:
– У магазині на вулиці Новгородській купила своїм двом онукам зошити. Заплатила 120 гривень, а мені сказали у школі, що треба купувати інші, бо ці недобрі. То для чого їх випускають? При чому однакова ситуація і в ЗОШ № 18, куди дитина пішла у п’ятий клас, і в ЗОШ № 24, куди ми дали першокласника. Ще вчителька першого класу сказала, що мають бути зошити київського виробника…

Михайло Верес, начальник управління освіти:
— Є певні санітарні вимоги до зошитів. Це має бути погоджено з Міністерством охорони здоров’я, із санслужбою на рівні Києва. Отже, ті зошити повинні мати відповідний гриф. Не знаю, чи була така розмова на батьківських зборах у травні, але контроль за цим має бути, особливо у початкових класах. Якщо вже батьки ті зошити купили, то ніхто їх міняти не буде. А вимоги такі є тому, що має значення якість паперу, фарби, іншого. Найкращий вихід із ситуації, що склалася, – це дирекції школи обговорити питання разом із класними керівниками та батьками. А взагалі‑то, дирекція має доводити батьків до відома заздалегідь.

Пані Ліда, пенсіонер:
– У мене є запитання до перевізника АТП-0928. Чому на вулиці Ковалевської (мікрорайон Ринь в Івано-Франківську) вже третій тиждень не забирають відходи? Ми купуємо у крамниці мішки для сміття, складаємо, виносимо, як і має бути, а його ніхто не забирає – машини навіть видно не було. Хіба це нормальний рівень послуг?

Михайло Яцків, заступник голови правління ВАТ АТП-0928:
– Щочетверга ми забираємо звідти усе сміття, яке є в наших мішках. В інших – не беремо. Оголошення, де можна придбати мішки для сміття, висять на стовпах. Це – недостовірна інформація, оскільки я сам контролюю цей процес.

Від редакції. В останньому запитанні-відповіді хтось, м’яко кажучи, сильно помиляється. Або пані Ліда купує не ті пакети, або досі бачить в себе на вулиці якийсь фантомний непотріб. А може й Михайло Яцків контролює не той процес. Утім, сподіваємося, що тепер ситуація з відходами на вул. Ковалевської значно покращиться.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.