Політика

З поїзда – у Нацгвардію. У потязі “Київ-Ужгород” чоловікам вручили повістки (Відео)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Працівники військових комісаріатів Закарпатської області почали вручати повістки прямо у вагонах поїздів, повідомляє ДТ з посиланням на відео свідка.

На відеозаписі видно, що двоє людей пропонують чоловікам підписувати повістки. Автор відео Олександр Пересоляк, який є головою Громадської ради Ужгорода, уточнює, що інцидент мав місце в поїзді “Київ-Ужгород”.

“Пасажири дуже негативно реагували на такі дії, на одного навіть склали адмінпротокол за те, що не хотів підписувати повістку. Взагалі такі дії не передбачені законодавством і це сумнівна компетенція працівників військкомату – ходити по поїзду і вручати повістки. Більше того, вони виписують їх абсолютно випадковим, непідготовленим людям”, – розповів він.

До теми: Мобілізація у Франківську. Чи є ще порох?

Про те, що в Україні “знімають з поїздів і відправляють в Нацгвардію”, влітку минулого року “повідомляла” одна з корреспонденток пропагандистського телеканалу “Россия-24”. Тоді ця інформація не відповідала дійсності і була зарахована до ряду інших фейків роспропаганди.  Наразі в Україні проходить шоста хвиля мобілізації. У той же час у Генштабі повідомили, що сьомий хвилі мобілізації цього року не буде.

 

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні