Політика

Влада підключає мешканців до ремонту будинків

Google+PinterestLinkedInTumblr

Івано-Франківський міськвиконком прийняв положення про дольову участь власників квартир у капітальному ремонті будинків. Головна мета – забезпечити участь мешканців у співфінансуванні капремонту.

Ця ідея виникла у членів бюджетної комісії при формуванні бюджету. Тоді вони вирішили, що грошей на ремонт усіх будинків і так не вистачить, відтак фінансуватимуть лише ті, де люди готові докласти свої кошти – 15-30% від загальної суми.

У положенні йдеться про те, що мешканці мають прийняти рішення про співфінансування на зборах. Уже після цього їхній будинок включать до переліку запропонованих до капремонту, а потім затвердять його у титульному списку. «Отримуючи заяви від мешкан­ців про прохання утеплити їм будинки та провести герметизацію швів, – каже заступник начальника УЖКГ Микола Матіїв, – ми питаємо, чи вони згідні брати участь у фінансуванні. Усі згідні платити 50% і навіть більше, тільки щоб їхні квартири включили у програму».

Члени виконкому дали доручення УЖКГ провести громадські слухання, щоб обговорити положення. Після цього рішення прийматиме сесія.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.