Політика

Верховинські гуцули у вівторок ранком протестуватимуть під стінами Верховної Ради

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 14 липня, з 10.00 представники Верховинської районної ради протестуватимуть проти ліквідації їхнього району під парламентом у Києві.

Про це повідомили на сторінці Верховинської райради у соцмережі Facebook, пише Репортер.

Верховинці планують провести виїзну сесію, будуть протестувати проти об’єднання з Косівським районом. Акція має бути мирною, всі учасники будуть у традиційниому одязі, гратимуть троїсті музики й трембіти.

На виїзну сесію запрошують президента Володимира Зеленського, прем’єра Дениса Шмигаля, спікера ВР Дмитра Разумкова, а також “усіх народних депутатів України, жителів міста Києва та України”.

“Закон говорить, що відстань від населених пунктів до адміністративного центру має бути не більше 60 км, а доїзд – до 60 хвилин, – йдеться у повідомленні на сторінці райради. – Як нам бути і жити, коли в разі ліквідації району і об’єднання з Косівським районом відстань для більшості жителів району становить від 60 до 100 км? Через погані дорогі, які високо в горах взагалі відсутні, а доїзд до міста Косова – від 2 до 5 годин. У нас дисперсна (розкидана) форма поселення. Чому нас не чують?! Чому хочуть знищити гуцульський субетнос?! Хто перед собою поставив таке руйнівне завдання?!”.

За словами організаторів акції, вони за реформи, “але реформи для людей!”. Кажуть, гуцули вижили під час усіх окупацій, а тепер їх хочуть знищити.

“Почуйте SOS гуцулів Верховинщини! Врятуйте і підтримайте нас. Хай Господь Бог дасть розум і мудрість усім нам!”, – пишуть представники Верховинської райради.

Водоспади Карпат плачуть легендами: огляд найдоступніших із них (ФОТО)

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.