Політика

Верховна Рада призначила Прем’єр-міністра України: як голосували прикарпатські нардепи

Google+PinterestLinkedInTumblr
Верховна Рада проголосувала за кандидатуру Олексія Гончарука.

За висловилися 290 депутатів, проти – 27. Утрималися 35 парламентарів, 66 не голосували взагалі.

Позафракційна депутатка від Івано-Франківського округу Оксана Савчук голосувала проти.

Решта депутатів – Ігор Фріс (Тисменицький округ, Слуга народу), Едуард Прощук (Калуський округ, Слуга народу), Олександр Матусевич (Долинський округ, Слуга народу), Зіновій Андрійович (Надвірнянський округ, Слуга народу), Андрій Іванчук (Коломиський округ, самовисуванець), Володимир Тимофійчук(Снятинський округ, Слуга народу), Роман Мулик (Слуга народу), Олег Марусяк(Слуга народу), Олена Вінтоняк (Слуга народу), Василь Мокан (Слуга народу) – віддали голоси “за” призначення Олексія Гончарука Прем’єр-міністром України.

Не голосували за проект Постанови про призначення О.Гончарука 66 депутатів, здебільшого з “Опозиційної платформи – За життя”. Утримались 10 позафракційних депутатів та фракції ВО “Батьківщина”. Проти голосували депутати Європейської солідарності.

Зазначимо, кандидатуру Олексія Гончарука на посаду голови Кабінету міністрів запропонував президент Володимир Зеленський.

Виступаючи перед голосуванням, Гончарук назвав основні економічні виклики, які стоять перед новим урядом.

Гончарук назвав причинами низьких темпів економічного зростання дорогі ресурси і брак довіри. Однією з тактичних цілей Кабміну він назвав здешевлення кредитування.

Своєю задачею він також назвав діалог із Національним банком для зниження облікової ставки, водночас зазначивши, що незалежність регулятора лишається пріоритетом.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.