Політика

Варшава готова продавати зброю Києву, – Міноборони Польщі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Міністр оборони Польщі Томаш Семоняк назвав непорозумінням оприлюднене раніше повідомлення про досягнуті на саміті НАТО домовленості щодо продажу польської зброї Україні, проте заявив, що Варшава готова продавати зброю Києву, якщо він звернеться з таким проханням, повідомляє Інтерфакс-Україна.

70133-1728x800_c[1]

“Ці слова, написані у блозі (Авт. – радника президента Луценка), які дуже швидко процитували у всьому світі, – я був здивований і негайно відреагував. Так само, як у США, Італії та Норвегії. Таких домовленостей у Ньюпорті (на саміті НАТО – ІФ) не було”, – сказав він в ефірі TVN 24.

Водночас Семоняк додав, що немає жодних перешкод, щоб продати зброю Україні.

Міністр зазначив, що українська влада може вільно купувати зброю, оскільки не існує ніякої заборони на її постачання, і Україна сама має звернутися до Польщі, якщо зацікавлена в закупівлі якогось озброєння.

“Для купівлі і продажу мають бути дві сторони. Якщо Україна висловлює готовність, то наша оборонна промисловість, безумовно, готова до реалізації замовлення. (…) Це не просто, тому що такі контракти робляться не протягом кількох днів. Звичайно, польська військова промисловість зацікавлена у продажу зброї, виробленої в Польщі”, – додав міністр.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.