Політика

В Івано-Франківській ОДА обурені діями голови Косівської РДА

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Колегія департаменту соціальної політики облдержадміністрації звернулася до голови Косівської РДА з вимогою повернути трьох скорочених працівників в районному управлінні соціальної політики.

kadr

Як повідомила заступник директора обласного департаменту соціальної політики Людмила Непийвода, у районних управліннях побільшало повноважень. Зокрема збільшилася кількість категорій осіб, які потребують соціального захисту. Це тимчасово громадяни, які приїхали на Прикарпаття із зони АТО та тимчасово окупованих територій, сім’ї, загиблих на Майдані та сімї, члени яких загинули в зоні АТО, пише Курс.

«Але все-таки допущено скорочення. І дуже прикро, коли ми про це не знаємо  і тільки нас доводять до відома начальники районного управління, що відповідно до розпорядження голови РДА управління скорочено на три штатних одиниці», – повідомила Людмила Непийвода.

Як повідомила начальник обласного управління праці Ярослава Ульванська, мова йде про Косівську РДА. Член колегії звернулися до до керівника Косівського району з вимогою негайно повернути ці три одиниці.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні