Політика

У Криму діятиме кримськотатарський батальйон

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В окупованому Криму діятиме кримськотатарський батальйон. Він виконуватиме завдання Генштабу, але основне – охорона кордону Криму в самому Криму.

Про це в інтерв’ю Одеському кризовому медіа-центру заявив один із координаторів блокади Криму, власник телеканалу ATR Ленур Іслямов.

Крим

У кримськотатарському добровольчому батальйоні імені Номана Челебіджихана служитимуть 560 людей. Батальйон очікує присвоєння номера військової частини, вже отримує волонтерську допомогу, а Міноборони Туреччини передало 250 комплектів військової форми.

За словами Іслямова, батальйон завдаватиме ударів безпосередньо в Криму.

“Завдання цього батальйону – наносити удари таки чином, де ми тільки можемо знати, – каже він. – Ми знаємо в Криму всі стежки і джерела. Від кримських татар чекають у Криму, що ми будемо наближати його звільнення. Якщо нам кажуть: чекайте 3-4 роки на міжнародному рівні, ми хочемо, щоб це відбулося за рік. Через 3-4 роки Росія буде повністю спустошена. Ми хочемо, щоб це відбулося за рік”.

Як відомо, Іслямов є одним з координаторів громадянської блокади Криму, організованою кримськими татарами і цивільними активістами, у тому числі “Правим сектором”. Росіяни заочно звинуватили його в диверсійної діяльності.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні