Політика

У Франківську чоловік намагався винести бюлетень з дільниці

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На дільниці №260903 (вул.Гната Хоткевича, 56) у Івано-Франківську чоловік спробував винести бюлетень з виборчої дільниці.

Чоловіка затримала поліція. Про це повідомляє спостерігачі ОПОРИ.

Члени комісії помітили, як виборець вкинув в урну для бюлетенів листок, не схожий на бюлетень.

«Ми побачили, що в урні складений удвоє білий листок і в нас виникла підозра, що це не бюлетень. Ми одразу затримали цього виборця і покликали поліцію. Чоловік тим часом сказав, що він вкинув бюлетень в урну і нічого в нього немає. Поліція затримала його і під час обшуку виявила бюлетень, затканий у нього за поясом. Ми одразу написали заяву в полцію», – розповіла ОПОРІ Марія Духняк, голова ДВК №260903.

Спостерігачі ОПОРИ упізнали у чоловікові екс-голову ДВК №260906, який у першому турі виборів намагався завадити проголосувати виборцеві, який змінив місце голосування. Нагадаємо, виборець зміг проголосувати лише після втручання в ситуацію ОПОРИ, поліції та представників ОВК.

«У діях виборця, можливо, є ознаки складу злочину, передбаченого ст. 158-1 Кримінального кодексу України – викрадення чи приховування виборчого бюлетеня», – зауважує Богдан Морикіт, координатор спостереження ОПОРИ за виборами в Івано-Франківській області.

Як повідомили у поліції, за цим фактом порушено кримінальну справу, відомості внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

Ще одне порушення було у селі Милування, Тисменицького району, де виборець проголосував без пред’явлення паспорта.
Як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, на дільниці №260753 члени виборчої комісії видали чоловікові бюлетень без пред’явлення документа , що засвідчує особу. Виборець встиг проголосувати. Після зауваження спостерігача ОПОРИ, виборці на цій дільниці голосують виключно після пред’явлення паспортів.
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.