Політика

У АП вважають доцільним «зачистити» місце падіння «Боїнга» від терористів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Заступник голови Адміністрації президента України (АПУ) Валерій Чалий вважає доцільним проведення спецоперації зі звільнення від бойовиків місця аварії малайзійського Boeing-777.

Чалий

Про це повідомляє прес-служба президента.

«За умов, що склалися, цілком логічним для забезпечення міжнародного розслідування було б провести спеціальну операцію і звільнити територію падіння літака від бойовиків. Єдина причина невикористання такого сценарію – не дати бойовикам і тим, хто за ними стоїть, знищити докази міжнародного злочину тероризму», – сказав чиновник.

Він звернув увагу на те, що українські військові припинили вогонь в радіусі 20 км від місця падіння літака, а бойовики продовжують там укріплювати свої позиції.

«Українська сторона забезпечила припинення вогню в радіусі 20 км навколо місця падіння літака, чітко дотримується цього зобов’язання і закликає Росію вплинути на контрольованих нею бойовиків, щоби вони також припинили вогонь в 20-кілометровому радіусі. Натомість, саме на місці падіння збитого Малайзійського літака обладнано бойові позиції терористів, стягнуто велику кількість важкої артилерії, місцевість навколо замінована», – констатував Чалий.

«Терористичні дії бойовиків мають бути негайно зупинені, а моніторинг припинення вогню в цій зоні має здійснюватись під контролем спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, з відповідним забезпечення БПЛА, камерами спостереження, інспекторами», – наголосив заступник голови Адміністрації президента.

 

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні