Політика

Тисменичани і Радча просяться у Франківську ОТГ, – депутати проголосували “за” (Оновлено)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На сесію міської ради прийшли представники селищ Тисменичани та Радча з проханням підтримати зміни до перспективного плану, аби села увійшли до Франківської ОТГ.

Сільський голова Тисменичани Сергій Баланюк каже, більше 80% мешканців працюють у місті, пише “Репортер“.

«Ми провели по дворовий обхід, збори селян і люди підтримали це рішення. Проголосували за приєднання до Франківської ОТГ і депутати сільради», – говорить Баланюк.

Марцінків пообіцяв внести це питання до порядку денного і просити облраду, аби вони підтримали теж внесення змін до перспективного плану.

«Нам приємне таке бажання приєднатися до Франківська, – каже Марцінків. – Це політичне питання, ми розглянемо його десь одним із перших».

Секретар села Радча Ярослава Янчук теж звернулася до сесіі із проханням приєднання села до Франківської ОТГ. За перспективним планом Радча мала б бути в Лисецькій тергромаді.

Але громада Радчі, як і Тисменичани, просяться саме до Франківської ОТГ.

«Наші люди теж працюють у Франківську. Довколишні села вже увійшли до Франківської ОТГ. Від центру села до міста всього 12 км. Тому просимо вас підтримати зміну до перспективного плану», – говорить Ярослава Янчук.

«Є різні дискусії. Але сьогодні ми повинні свою позицію висловити, що ми не проти, щоб Тисменичани і Радча приєдналися до Франківська. Тому пропоную голосувати», – говорить Руслан Марцінків.

За проголосували 26 депутатів.

Авторка: Ольга Суровська
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.