Політика

Сюрприз від мера або Кому потрібен «Водоекотехпром»?

Google+PinterestLinkedInTumblr

З понеділка в кулуарах Білого будинку говорять, що міський голова Віктор Анушкевичус планує вже до кінця тижня представити нового начальника «Водоекотехпрому». Навіть називають «особливі прикмети»: середнього віку (35‑40 років), російськомовний, ставленик першого віце-прем’єра Андрія Клюєва. Решта інформації закрита.

Сам Віктор Анушкевичус відмовчується. Мовляв, дочекаємося кінця тижня, а далі побачимо. І додає: «не люблю бігти поперед паровоза». Відтак, в місті ще більше загострюються підозри. За чутками, Анушкевичусу приписують різне: одні кажуть, що так, мер готує собі запасний майданчик – якщо програє вибори, то подасться до Кабміну, інші – що таким чином очікує підтримки від уряду на наступних виборах. Проте, як відомо, усе вирішує електорат, який буде не в захваті від того, що єдине успішне комунальне підприємство потрапить у руки невідомо кого і невідомо для чого.

Багато хто утримується від коментарів. Наприклад, перший заступник мера Зіновій Фітель і заступник з комунальних питань Микола Саєвич взагалі відмовилися коментувати ситуацію.

Нагадаємо, Микола Саєвич – особа зацікавлена у долі «Водоекотехпрому». Адже він декілька років успішно працював керівником цього підприємства, залучив кредити, вдосконалив. А тут його – раз і забрали: чи то на підвищення, чи то, аби не заважав робити на «Водоекотехпромі» те, що хтось там задумав.

До речі, як голова фракції БЮТ Ярослав Бачкур, так і голова фрак­ції НУНС у міськраді Михайло Івасютин про це нічого не знають. «Я не думаю, що це правильні рухи за півтора місяця до виборів, – каже Бачкур. – Гадаю, що це нещиро та нерозумно і йде на шкоду громаді міста».

Натомість, Михайло Івасютин каже, що попереджав депутатів про те, що схеми призначення керівників комунальних під­приємств в Івано-Франківську є непрозорими. «Коли розроб­ляли положення, я казав: має бути записано, що керівник назначається при погодженні з профільною комісією, – запев­няє Івасютин. – Як це робиться в обласній раді. А в нас віддали владу міському голові, тому він може призначити кого хоче. Хай робить, що робить, що ми можемо?»

До речі, продовжив Івасютин, на «Водоекотехпромі» є величезне коло інтересів. «Там йдуть великі гроші – єврокредит, який вони взяли в Європейському банку. Крім того, це підприємство є надприбутковим за рахунок того, що в нас страшенно завищені тарифи».

І останнє: нещодавно призначений керівник «Водоекотех­прому» Михайло Ткачук каже, що про це нічого не чув. І додає: «Владі видніше». Кінець тижня вже завтра. Цікаво, який сюрприз готує нам міський голова?

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.