Політика

Суд скасував усі постанови про недійсні вибори на дільницях округу № 87

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Івано-Франківський окружний адміністративний суд скасував постанови щодо визнання недійсними вибори на дільницях в Монастирчанах і Микуличині.

Таким чином, скасовані усі постанови окружної виборчої комісії №87 щодо визнання недійсними виборів на п’яти дільницях. Раніше скасували такі ж постанови у Яремчі, Парищі та Маняві. Про це повідомляє Опора, пише Репортер.

Нагадаємо, на обидвох цих дільницях за результатом повторного підрахунку голосів голосування було визнано недійсним на підставі пункту 1 частини 1 статті 92 Закону України “Про вибори народних депутатів України”. Також саме на цих дільницях під час повторного підрахунку голосів було встановлено невідповідність кількості бюлетенів за кандидата Олександра Шевченка (“За майбутнє”).

Зокрема, в протоколі ДВК № 261029 (Микуличин) було вказано  402 голоси за кандидата, а при перерахунку виявлено  299 голосів. У протоколі ДВК № 260028 (Монастирчани) було сказано 172 голоси за кандидата, а при підрахунку виявлено  лише 79 бюлетенів. В обох випадках викликали поліцію.

Позови до суду ініціював кандидат в народні депутат Олександр Шевченко.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні