Політика

Справа “противсіхів” живе. Євген Бистрицький нагадав про головну мету Майдану

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Я не змінив ані слова у цьому дописі, виставленому УП ще 29 листопада 2013, о 15:00, – пише Євген Бистрицький, доктор філософії та виконавчий директор фонду “Відродження” у своєму блозі на УП. – Він свідчить не лише, що Тетяна Чорновол, за всієї поваги до неї як до дівчини-Гавроша нашої революції, абсолютно нічого не зрозуміла у далекоглядному русі “противсіхів” і тим самим виступає проти суті Майдану. Допис, оприлюднений перед самим Майданом, свідчить, що справа противсіхів далеко незакінчена, а саме, що завдання Майдану – привести нових політиків до керування країною – найгірше просувається зі всіх програм реформування. Це – завдання номер один.

Бистрицький

Євромайдани – кінець і істина історії противсіхів

Ви скажете – нісенітниця. Навпаки, якщо “ми, а не політики створили майдан”, якщо його стотисячна енергія спрямована проти затягування бездарною владою підписання Угоди з ЄС й, разом з тим, якщо політичні прапори і гасла опозиції були відторгнуті майданами, якщо ці політики були допущені до мікрофонів майже як пересічні учасники, якщо гасло “Перезавантаження!” має на увазі політиків всіх кольорів – все це, немовби, свідчить про масову перемогу противсіхів. Всі проти всіх.

Якщо не витримують громадські нерви у тих, хто починає волати: “а як же без лідера!” – “хто поведе нас на Міжгір’я?!” – “без революції ми ніхто і звати нас ніяк!” – чи не значить це, що ось-ось переможуть противсіхи?

Навпаки. На, немовби, безполітичних євромайданах твориться нова велика українська політика. Відторгнення прапорів цих нардепів свідчить про очищення виборчого місця для нової генерації політиків.

Зникаюча легітимність всіх при масовом утвердженні євровибору громадянами – це явна недовіра до їх відповідності європейським стандартам чесності, гідності, справедливості, демократії взагалі.

Євромайданівські противсіхи – за нових політиків. За європейських: абсолютно чесних, відповідальних, відкритих до майданів і підзвітних. Адже такі є, але зараз розчинені серед “усредненной” опозиції.

За профі, при яких зникнуть “сім’ї” і клани, набридла гидота корупції зверху донизу, а Росія не зможе під ніколи більше диктувати свою волю ані в економіці, ані у цінах на газ, ані у Севастополі під ухмилочки наших же “лідерів”.

Ось за що раніше боролися противсіхи. Ось що історично вони мали на увазі, відмовляючись голосувати. Вони мріяли про майбутнє. Воно приходить.

Якщо Угода з ЄС не буде підписана ані зараз, ані – крайній термін! – навесні, тоді прийде час противсіхів, який завершить їхню коротку історію. Кінець всіх противсіхів. Сьогоднішні майдани – це їх зірковий час і близький кінець.

Призначення Євромайданів привести якісно нових політиків до влади. Це революційна мета їхньої ще мало розпізнаної стратегії.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.