Політика

Соціологи радять волонтерам балотуватися на Донбасі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Місцеві вибори на Донбасі мають шанс виграти активісти з волонтерських організацій, оскільки саме їм там чи не найбільше довіряють. Таку думку висловила старший науковий співробітник Інституту соціології України Ірина Бекешкіна в розмові з журналістами під час наукової сесії в НАН, повідомляє Укрінформ.

29298[1]

“За кого будуть голосувати на місцевих виборах (на Донбасі), якщо там просто немає громадській думці легітимного політичного представництва? Тобто це велика проблема. Я пропоную вирішувати її так. В цих регіонах довіряють лише церкві і волонтерам. Очевидно, що волонтерський рух повинен висувати своїх активістів і повинен брати участь у місцевих виборах, тому що саме їм там зараз довіряють”, – зазначила Бекешкіна.

За її словами, проблема місцевих виборів на Донбасі пов’язана з тим, що там “центральну київську владу вважають відповідальною за те, що відбувається, і її не жалують”, так само, як і місцеву владу.

“Партія регіонів, яка раніше там тримала монополію, просто рухнула.”Опозиційний блок” отримав перемогу, але це 30-40% від 30% тих, хто пішов на вибори, – тобто це представництво 10-15%”, – уточнила соціолог.

Вона наголосила при цьому, що церква, якій найбільше довіряють, повинна згадати про миротворчу функцію.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні