Політика Фото

Шевченко звільнив керівника своєї Громадської приймальні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Як вже писав “Репортер” до міського управління освіти і науки надійшов лист з Громадської приймальні народного депутата Олександра Шевченка про те, що у кожній школі Франківська на останньому дзвонику, 29 травня, має бути присутній представник нардепа, який скаже вітальне слово та вручить дітям сертифікати на оздоровлення. Крім того в управлінні освіти мають визначити найлояльнішу і найцікавішу школу для зйомки сюжетів, які тиражуватимуться у ЗМІ.

В свюю чергу, в прес-службі нардепа назвали  цей лист “ексцесом виконавця”та зазначли, що Олександр Шевченко жодних вказівок про які йдеться в листі не давав.

Відповідь нардепа з цього приводу  було оприлюднено у соцмережі.

“Жодних вказівок того змісту, про що йдеться в листі пана Скуповського, я не давав. Хочу також повідомити, що за неадекватні дії з сьогоднішнього дня Р. Скуповський звільнений з посади керівника моєї Громадської приймальні”, – йдеться в повідомленні Олександра Шевченка.

Також нардеп висловлює вдячність ЗМІ, які оприлюднили вказаний лист та, просить вибачення в громади за неадекватні дії колишнього посадовця Громадської приймальні Руслана Скуповського.

Безымянный

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні