Політика

Руслан Марцінків: Меморандум про співпрацю з Гуляйполем та Покровським – це продовження наших добрих справ для ЗСУ

Google+PinterestLinkedInTumblr

Івано-Франківськ розширює побратимство з містами східної України. На початку березня Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків підписав меморандум про співпрацю нашого міста в економічній, культурній та науково-технічній сферах із прифронтовими населеними пунктами Запорізької та Дніпропетровської области. Місто Гуляйполе і селище Покровське на церемонії підписання представляли голова Гуляйпільської громади Сергій Ярмак і селищна голова Покровського Світлана Спажева.

Руслан Марцінків меморандум з Гуляйполем та Покровським

Це не перша така домовленість Івано-Франківська про співпрацю зі східними містами. Ще у 2014 році місто підписало меморандум із прифронтовими на той час Волновахою Донецької та Попасною Луганської областей. У рамках співпраці Івано-Франківськ щороку приймав дітей з Луганщини на оздоровлення до таборів та реалізував кілька проєктів допомоги. А торік, уже після початку широкомасштабного вторгнення московії в Україну, аналогічні угоди уклали з містами Ніжин Чернігівської та Конотоп Сумської областей, які теж постраждали від війни.

Читайте Руслан Марцінків: Турбота про захисників має бути серед завдань для влади усіх рівнів

Хоч меморандум Івано-Франківська із Гуляйполем і Покровським передбачає співпрацю в економічній, культурній і науково-технічній сферах, однак очільники міст вважають, що він охоплюватиме значно ширші напрямки. Передусім – гуманітарного характеру.

Зокрема, голова Гуляйпільської громади Сергій Ярмак завдяки меморандуму сподівається на допомогу в реабілітації 85 дітей, які залишилися на території, де нині тривають запеклі бої. Не лише на обміні досвідом, спільних проєктах соціально-економічного розвитку громад, а й на культурних і спортивних обмінах після перемоги, живому спілкуванні людей акцентує свою увагу і селищна голова Покровського Світлана Спажева.

Особливість меморандуму із Гуляйполем і Покровським полягає в тому, що в Дніпропетровській і Запорізькій областях дуже багато жителів Івано-Франківської громади нині захищають українську землю від чужинців, – каже Руслан Марцінків. – Тому дуже важливо, щоб наші громади в соціальних, гуманітарних, і культурних питаннях теж співпрацювали, допомагали одна одній.

Читайте Руслан Марцінків: Соціальне таксі – це ще один крок до подолання бар’єрів у житті багатьох людей

За словами міського голови, Івано-Франківськ може приймати в себе дітей, обмінюватися певним досвідом, відправляти лікарів, що й нині часто практикує. Є багато напрямків, в яких можна співпрацювати, каже Руслан Марцінків.

Дасть Бог, здобудемо перемогу над московитами, і це лише збільшить наші можливості для співпраці з нашими новими партнерами. Меморандум про співпрацю з прифронтовими Гуляйполем та Покровським – це продовження наших добрих справ для ЗСУ та цивільного населення. Івано-Франківськ відкритий до співпраці та бажає допомогти тим, хто найбільше потребує нашої допомоги. Наше місто було і є надійною твердинею соборности та незалежности України, – зазначив Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

Мирослав Стефанців

На правах промо

Читайте Руслан Марцінків: Завдяки партнерам можемо подарувати відпочинок у Європі дітям наших захисників

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.