Політика

Регіоналка Бондаренко очолила медіахолдинг Курченка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Депутата від Партії регіонів Олену Бондаренко призначили главою Наглядової ради “Українського медіахолдингу” (УМХ) Сергія Курченка. Це “Українській правді” підтвердила сама Бондаренко.

img_8252[1]

На посаду Бондаренко вступить з 26 вересня 2014 року. На цьому посту регіоналка змінить Юрія Ровенського, який пішов з УМХ в липні.

Згідно з вимогами законодавства, одночасно Бондаренко складе повноваження депутата Верховної Ради.

Курченко заявив, що рішення віддати УМХ в руки Бондаренко “має надати нового імпульсу розвитку холдингу”.
Сама Бондаренко заявила, що її завданням буде “збереження і зміцнення об’єктивної журналістики у виданнях УМХ, зміцнення позицій холдингу на національному медіаринку”.

Як відомо, Бондаренко довгий час була одним з ключових спікерів Партії регіонів, виступала різко проти Євромайдану і підтримувала сумнозвісні “закони 16 січня”.

До цього довгий час працювала на донецькому телебаченні, очолювала прес-службу Донецької облради та була прес-секретарем Бориса Колеснікова.

З 2006 року тричі обиралася народним депутатом.

В портфель УМХ входять такі бренди як: Forbes, Vogue, Кореспондент, Теленеделя, i.ua, bigmir.net, football.ua, Ретро FM, Наше радио, Europa Plus, Авторадио, Аргументи и Факты, Комсомольская правда та інші.

Раніше він належав нинішньому главі АП Борису Ложкіну, частиною в ньому володів Петро Порошенко. У 2013 році медіа-холдинг продали олігархові Сергію Курченку, після чого риторика видань холдинга різко змінилася на провладну і проросійську.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні