Політика

Порошенко звільнив відповідальних за озброєння армії

Google+PinterestLinkedInTumblr

Президент України Петро Порошенко доручив міністру оборони Валерію Гелетею звільнити двох керівників департаментів міністерства, які відповідають за матеріально-технічне забезпечення та проведення тендерів, а також за закупівлю озброєнь. Про це повідомляє Громадське.

Порошенко

“Я дав доручення міністру оборони звільнити двох керівників департаментів: перший – який відповідав за матеріально-технічне забезпечення та проведення тендерів, другого – який відповідав за закупівлю озброєння. Від сьогодні призначені нові, більш ефективні керівники, я сподіваюся”, – сказав Порошенко під час зустрічі з волонтерами, які надають підтримку бійцям Збройних сил України та Національної гвардії, що беруть участь в АТО.

За словами глави держави, таке доручення він зробив, ґрунтуючись на оприлюднених Генеральною прокуратурою попередніх результатах розслідування про неефективне витрачання коштів на забезпечення ЗС України і Нацгвардії.

Порошенко також повідомив про своє доручення громадським радам міністерств, що беруть участь у тендерах, в обов’язковому порядку включати у цей процес волонтерів, “щоб вони мали повну можливість перевіряти всі закупівлі”.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.