В ефірі радіо “Західний полюс” міський голова Івано-Франківської громади Руслан Марцінків розповів про допомогу, яку надають місту закордонні партнери.
Зокрема, за його словами, значно збільшилася допомога німецьких міст, пише Репортер.
![Допомога Франківську від німецьких міст](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2023/02/331510491_1355690991875659_8017379753671134860_n.jpg)
Так, на днях, місто отримало сучасний автобус, який поки використовуватиметься як пункт обігріву.
Поки що це буде пункт обігріву, бо він обладнаний саме під це, менше під поїздки. Але з часом ним зможе користуватися департамент освіти, щоб возити дітей, – каже Руслан Марцінків. – Взагалі зараз співпраця з німецькими містами досить збільшилася. Ми навіть були змушені взяти окрему людину, яка знає німецьку мову і може спілкуватися.
За словами міського голови, понад 10 німецьких міст виявили бажання співпрацювати з Франківськом. Зокрема, тісна співпраця є з місто Оснабрюк, який якраз надав автобус. Раніше ще два автобуси з Німеччини поповнили автопар комунального підприємства “Електроавтотранс”.
![Гуманітарна допомога, автобус](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2023/02/331434131_1219958958906268_2717995569769220826_n.jpg)
Німеччина є донором Європейського союзу, тому для нас це дуже важливо в контексті подальших міжнародних проєктів, – каже мер.
Читайте: Підтримка з Європи. Яка гуманітарна допомога надходить Прикарпаттю під час війни (ФОТО)
Comments are closed.