Політика Фото

Петиції до влади. Франківці просять визнати нові мурали арт-об’єктами

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На сайті Електронні петиції до влади Івано-Франківська з’явилась пропозиція визнати мистецькою цінністю нові мурали на фасадах будинків, які були створені в рамках Porto Franko Гогольfest, та внести ці будинки до переліку пам’яток архітектури.

До теми. “Щось незрозуміле”: що франківці думають про нові мурали на стінах міста (ВІДЕО)

13335715_10207869088137642_4028378449583017640_n-890x395[1]

Текст петиції:

Мурал-арт – це художній розпис зовнішніх стін будинків в міському просторі. Наголошуємо для чиновників Департамента архітектури – художній розпис. Відтак, розписані житлові будинки є артоб’єктами. А всі артоб’єкти несуть в собі мистецьку цінність.

Вимагаємо визнати мистецьку цінність нових муралів, які з’явилися на фасадах будинків. Відповідні будинки вимагаєамо внести в перелік пам’яток архітектури, визнати їх артоб’єктами та запровадити мораторій на будь-які фасадні роботи, що можуть порушити мистецьку цінність художніх розписів – муралів.

Оскільки головний архітектор міста Дмитро Нижник засумнівався у мистецькій цінності муралів, вимагаємо застосувати до нього дисциплінарне покарання у вигляді “селфі” на фоні муралу та публікації цієї фотографії з підписом: “Мурал, прости мене”.

Наразі ця петиція зібрала 7 підписів із 250 необхідних для того, аби її розглянули. Останній день збору підписів – 12 вересня. Підтримати петицію можете за посиланням >>>.

Нагадаємо, на цьому сайті свою петицію може створити кожен. Для цього потрібно вказати заголовок, опис до пропозиції та набрати 250 підписів, аби її розглянули представники міської влади.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.