Політика Світ

Наука та урбаністика: Львівська міськрада пропонує франківцям співпрацю

Google+PinterestLinkedInTumblr

У п’ятницю, 5 лютого, о 17:00 в Івано-Франківську відбудеться зустріч представників Львівської міської ради з громадськими діячами Івано-Франківська. Протягом зустрічі обговорюватиметься можливість спільного проведення конференцій, виставок та інших ділових подій.

lviv

Захід відбудеться у громадському ресторані Urban Space 100, що на вулиці Грушевського, 19 в Івано-Франківську.

На думку організаторів зустрічі, Львів та Івано-Франківськ активно працюють над покращенням міської інфраструктури, створенням вільного громадського простору, розвитком науки та міського середовища, розвитком туризму.

«Львів має усе необхідне, щоб стати платформою для зустрічей визначних науковців, бізнесменів, політиків, громадських активістів з усього світу. У місті панує чудова атмосфера, туристи почуваються безпечно, що є дуже важливо при організації заходів, – каже Ліна Остапчук, директор Львівського комунального підприємства «Агенція з підготовки подій»*. – Окрім готелів, ресторанів, у місті є понад 80 конференц-залів, найбільші з яких дозволяють проводити заходи кількістю понад 1000 учасників».

Остапчук каже, що Львів є членом ІККА (Міжнародна Асоціація Конгресів та Конференцій), що надає організаторам можливість залучати до своїх заходів міжнародних експертів та делегатів.

Львівська міська рада пропонує співпрацю та підтримку заходам івано-франківських організаторів у різних сферах: наука, урбаністика, міська інфраструктура, громадський сектор тощо.

У зустрічі візьме участь заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, директор Львівського комунального підприємства «Агенція з підготовки подій» Ліна Остапчук.

Охочих взяти участь у зустрічі просимо зареєструватися за посиланням: http://goo.gl/forms/d10M9WZebC.

Подія у соціальній мережі Facebook:
https://www.facebook.com/events/802414469870615/.

ЛКП «Агенція з підготовки подій» (Lviv Convention Bureau) є підрозділом Львівської міської ради, метою якого є розвиток конференц-індустрії міста та супровід організаторів у проведенні конференцій у Львові.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.