Політика Соціум

Найбільше представництво у виборчих комісіях Прикарпаття має «Слуга народу»

Google+PinterestLinkedInTumblr
10 серпня Центральна виборча комісія (ЦВК) утворила та сформувала обласні, районні та міські територіальні виборчі комісії.

Так, на Івано-Франківщині було утворено 22 ТВК: одна обласна, шість районних (Івано-Франківську, Коломийську, Калуську, Коломийську, Косівську, Надвірнянську) та 15 міських (Болехівську, Бурштинську, Галицьку, Городенківську, Коломийську, Долинську, Івано-Франківську, Калуську, Косівську, Надвірнянську, Рогатинську, Снятинську, Тисменицьку, Тлумацьку та Яремчанську). Про це під час пресконференції  розповів координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами в Івано-Франківській області Богдан Морикіт, передає Репортер.

Згодом стало відомо, що члени територіальних виборчих комісій в Івано-Франківській області працюють на громадських засадах, допоки офіційно не розпочнеться виборчий процес. Втім, це не вплинуло на формування сільських та селищних ТВК. В Івано-Франківській області їх є 47.

Найбільше представників у сільських та ТВК матимуть такі політичні сили:

• «Слуга Народу» – 139
•«Європейська солідарність» – 138
• ВО Батьківщина – 118
• ВО «Платформа Громад» – 46
• «За майбутнє» – 45
• ВО «Свобода» – 32

«Всі територіальні виборчі комісії в Івано-Франківській області розпочали роботу вчасно. Звісно, на деякі засідання прийшли не всі члени ТВК. Наприклад, на засіданні обласної виборчої комісії були відсутні 7 членів із 18. Зокрема, це представники таких політичних сил, як Інтернет партія, «Опозиційна платформа – За життя», «УДАР», «Антикорупційний рух», «Солідарність жінок України», «Зелений Тризуб», «Партія Захисників України», – сказав Богдан Морикіт.

Щодо замін у складі ТВК то, в Івано-Франківській обласній виборчій комісії змінила свого представника «Інтернет партія України». У Івано-Франківській районній ТВК змінились представники партій «Наша Земля» та «Сила і честь», а у Івано-Франківській міській комісії ротації провели «Партія Українського народу» та «Нова Політика».

Партія «Сила і честь» зробила чи не найбільше ротацій. Їхні представники змінилися у Верховинській, Косівській та Калуській територіальних виборчих комісіях. А також у Бурштинській, Болехівській, Калуській та Коломийській міських ТВК.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.