Політика

На Прикарпатті «Свобода» та «Голос» замінили частину своїх представників у ТВК

Google+PinterestLinkedInTumblr
У серпні Центральна виборча комісія (ЦВК) затвердила перші зміни у складі територіальних виборчих комісій (ТВК) в Івано-Франківській області. Ротації відбулись, як серед керівного складу, так і серед членів ТВК.

Як раніше повідомляла ОПОРА, 14 серпня на Прикарпатті партії «За майбутнє» та «Зелений тризуб» замінили своїх представників в чотирьох ТВК. З 18 по 28 серпня ЦВК затвердила й інші ротації.

В Івано-Франківській обласній виборчій комісії змінила свого представника «Інтернет партія України». У Івано-Франківській районній ТВК змінились представники партій «Наша Земля» та «Сила і честь», а в Івано-Франківській міській комісії ротації провели «Партія Українського народу» та «Нова Політика».

Партія «Сила і честь» зробила чи не найбільше ротацій. Їхні представники змінилися у Верховинській, Косівській та Калуській територіальних виборчих комісіях. А також у Бурштинській, Болехівській, Калуській та Коломийській міських ТВК.

Окрім представників партії «Сила і честь» у Верховинській районній ТВК змінилися представники від «Європейської солідарності» та політсили «За Одещину». У Коломийській районній ТВК замінили представників «Свободи», «Батьківщини», а також двох представників «Слуги Народу». У Надвірнянській районній комісії змінився представник партії «Нова політика».

Що стосується міських ТВК, то у Бурштинській комісії замінила своїх представників «Європейська солідарність», «За Майбутнє» і, вже згадана, «Сила і честь». У Рогатинській міській комісії представника замінила партія «Громада і Закон», у Надвірнянській – партія «Порядок», у Косівській – «За майбутнє», а у Тисменицькій – «Голос».

У Болехівській та Калуській міських ТВК змінили виключно представників партії «Сила і честь», а от у Коломийській комісії, окрім цієї політсили замінили ще представника «Слуги народу». Змінився представник від «Слуги народу» і у Тлумацькій міській територіально виборчій комісії.

У Яремчанській та Снятинській міських ТВК замінили представників партії «Перемога Пальчевського».

Щодо керівного складу, то ВО «Свобода» замінила секретаря Бурштинської міської ТВК. Замість Оксани Солудчик секретарем стала Ірина Смолій. У Снятинській міській ТВК замість голови Василя Дмитрука ЦВК головою комісії затвердили Петра Яроша.

Партія «Голос» змінила свого представника – голову Надвірнянської міської ТВК – Мар’яну Кузюк на Ярослава Лесюка. Також «Голос» замінив заступника голови Рогатинської міської виборчої комісії Богдану Кушнір на Оксану Грицко.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.