Політика

На Прикарпатті судитимуть 10 депутатів рф, які голосували за «незалежність» псевдореспублік

Google+PinterestLinkedInTumblr

Івано-Франківська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальні акти стосовно 10 депутатів Державної думи федеральних зборів рф. Причина – посягання на територіальну цілісність і недоторканність України (ч. 3 ст. 110 КК України).

Депутати 15 лютого 2022 року підтримали постанову зі зверненням до президента рф з проханням розглянути визнання так званих «ДНР» та «ЛНР» як самостійних, суверенних і незалежних держав, пише Репортер.

На Франківщині судитимуть російських депутатів

Як повідомляють у прокуратурі, 22 лютого 2022 року вони підтримали ратифікацію договорів про дружбу, співробітництво та взаємну допомогу між рф і псевдореспубліками.

Їхні голоси були враховані та сприяли реалізації кремлівського плану щодо захоплення територій України. А також призвели до загибелі людей та інших тяжких наслідків.

Спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління СБУ в Івано-Франківській області.

Як повідомили в СБУ, Служба безпеки передала до суду 55 обвинувальних актів на російських депутатів. Щодо 10 з них досудове розслідування здійснювало СБУ в Івано-Франківську.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.