Політика

Марцінків вже домовився з мером Конотопа про пам’ятник Бандері

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Про ідею встановити пам’ятник провідникові ОУН та УПА Степанові Бандері в місті Конотоп мер Франківська повідомив у середу, 1 січня, на “Фейсбуці”. У четвер, 2 січня, він підтвердив про цей намір у прямому ефірі на радіо “Західний полюс“.

На таку ідею його наштовхнуло новорічне привітання президента Володимира Зеленського і дружба з мером Конотопа, пише “Репортер“.

Фото зі сторінки Руслана Марцінківа. Відзначення 111 річниці з дня народження Степана Бандери у Франківську 2 січня 2020.

“Я вчора надихнувся виступом нашого президента. Мені не є однаково, під яким пам’ятником стояти і якою мовою говорити, – каже Руслан Марцінків. – Мер Конотопа Артем Семеніхін є членом партії “Свобода”. Йому там дуже непросто, його пробували відсторонити. У Конотопі є вулиця Шухевича, а щоб іншій вулиці дати назву Бандери не вистачило голосів”.

Місто Конотоп розташоване в Сумській області, менше, ніж за 100 км від українсько-російського кордону.

Про пам’ятник Бандері мери двох міст уже поговорили.

“Я вчора поспілкувався з ним, про те, що було б класно поставити пам’ятник. Єдине, депутати там не проголосують за те, щоб виділити кошти. Тому ми могли б об’єднати зусилля. Ми тут би зібрали кошти, зробили пам’ятник і поставили там”, – говорить Марцінків.

Мер в четвер⬇️

تم النشر بواسطة ‏‎Радіо «Західний полюс»‎‏ في الأربعاء، ١ يناير ٢٠٢٠

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні