Політика

Івано-Франківськ стане центром для органів юстиції чотирьох областей

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Уряд скоротив кількість управлінь юстиції з 27 головних територіальних управлінь до восьми міжрегіональних управлінь.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 9 жовтня, в Україні ліквідують територіальні органи Міністерства юстиції та утворять міжрегіональні управління, пише Галка.

Відтак має бути утворено Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції з центром в Івано-Франківську. Воно об’єднає Головні територіальні управління юстиції у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській та Чернівецькій областях.

Міністр юстиції Денис Малюська на своїй сторінці у Facebook написав, що посади начальників ГТУЮ (головних територіальних управлінь юстиції) та їх заступників перестануть існувати.

«Керівних посад стане істотно менше і набір на них буде здійснюватися за конкурсом. Посади отримають лише ті, хто доведе свою кваліфікацію та за ким не буде виявлено корупційного шлейфу», – наголосив міністр.

У Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області кажуть, що точної інформації, як  саме буде відбуватися реорганізація, ще немає. Незабаром в управлінні мають отримати точні роз’яснення від Міністерства, а також призначать ліквідатор.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.