Політика

Франківські активісти перевірили, як працюють громадські приймальні депутатів (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Громадська Організація “Центр Політичних Студій” відзняла уже шостий випуск програми “Приймальня депутата”.

Метою такої програми є перевірка депутатів Івано-Франківської міської ради на відповідальність. Згідно Закону України “Про статус депутата місцевої ради” – кожен депутат не рідше, ніж раз на місяць повинен проводити особистий прийом громадян.

У новому випуску перевірку пройшли 7 депутатів міської ради. У кожній приймальні здійснювався прийом громадян, проте не завжди вчасно і не завжди персонально депутатом.

Андріан Волгін з БПП “Солідарність” каже, що не любить сидіти на місті і сам іде до виборців на прийом у двори. Депутат переконує, що так зручніше, адже його приймальня знаходиться на його ж маленькому і компактному окрузі. Все ж журналістам “Центру Політичних Студій” вдалось застати Андріана Волгіна у приймальні.

Стефан Магас з ВО “Батьківщина” був присутній на загальноміському прийомі у міськраді. Такі прийоми здійснюються щочетверга, о 15:00 в кімнаті депутата.

Іван Гарасимко з “Об’єднання “Самопоміч” був персонально на своєму щомісячному прийомі громадян. Депутат стверджує, що переважно люди звертаються з фінансовими допомогами, з комунальних питань та, особливо зараз, з консультаціями щодо оформлення субсидій.

Василь Скиданчук з ВО “Свобода” також був персонально на прийомі. Каже, що до нього звертаються переважно з питань благоустрою та надання консультацій щодо оформлення все тих же субсидій.

Його колега по партії – Маріанна Продан, на свій прийом 18 жовтня не прийшла, однак було залишено оголошення про те, що прийом переноситься на 25 жовтня. Журналісти прийшли через тиждень і таки застали депутата на прийомі.

Петро Гречанюк з “Об’єднання “Самопоміч” на щомісячному прийомі громадян не був. Проте у приймальні був присутній його помічник Василь Кедик.

Сергій Гаєвський з УКРОПу теж не був присутній особисто на задекларованому прийомі. Працівники приймальні повідомили йому про те, що на прийом прийшли журналісти і депутат за кілька хвилин прийшов сам.

Програма “Приймальня депутата” підготовлена ГО “Центр Політичних Студій” в межах проекту ГО “Центр політико-правових реформ” «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади» за підтримки Європейського Союзу.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.