Політика

Франківців запрошують на презентацію роману про вибори «Жах на вулиці в’язнів»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Іванофранкцівців запрошують на презентація політичного трилеру Олега Криштопи «Жах на вулиці в’язнів». Захід відбудеться у п’ятницю, 4 вересня, у книгарні «Є». Початок – о 18:00.

IePnEbK1q3w[1]

Олег Криштопа – письменник, журналіст. Народився в Івано-Франківську. За освітою – інженер-механік. Працював редактором новин на радіо, заступником головного редактора газети, займався розслідуваннями і аналітикою в інтернет-виданнях. З весни 2004-го – у проекті журналістських розслідувань «Закрита зона» на «5 каналі». Згодом були розслідування на «Першому національному» в програмі «Попередження», документальні фільми для «1+1», аналітичні матеріали для «ТВі», і знову «5-й». з 2010-го – сценарист, а з 2014-го – ведучий історичної програми «Машина часу». Автор п’яти книжок прози, двох документальних та однієї репортажної. У 2013-му – переможець конкурсу художнього репортажу «Самовидець».

За словами автора, «Жах на вулиці в’язнів» – це роман про вибори.

«Це історія про провінцію, про вибори в провінції, – говорить Одег. – Про життя журналістів, піарщиків, кандидатів і влади. Герой-оповідач – журналіст, який приїздить зі столиці у містечко, де сталося вбивство кандидата в депутати.

«Там буде містика, вбивство, мафія», – обіцяє йому редактор, відправляючи у відрядження. Думаю, я вчиню, як цей редактор, і не буду розказувати далі, щоб бажання читати залишилося».

Культовий фільм про містичного вбивцю – казочки на ніч порівняно із цим романом, де жахом сповнена буденна реальність, а не чиїсь сни. Клубок смертей розплутується нитка за ниткою, і найтовстіша з них – гучне вбивство кандидата. Надто політичне та надто особисте відкриваються раз за разом, як карти з колоди. Куди ж заведе розслідування столичного журналіста, що опинився у брудній провінції та став частиною цієї історії?

Адреса книгарні «Є»:

м. Івано-Франківськ, вулиця Незалежності, 31, 3-й поверх.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.