Політика

Франківців закликають долучатися до служби в резерві та тероборони

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську на оперативній нараді у вівторок, 22 лютого, обговорили формування батальйону територіальної оборони міста.

За словами командира окремої бригади територіальної оборони Івано-Франківської області підполковник Юрія Копадзе, у батальйону територіальної оборони зараз немає постійного місця дислокації, пише Репортер.

тероборони новини Івано-Франківська

“Потрібне приміщення, де можна буде організувати роботу щодо кімнат зберігання зброї, для роботи з таємними документами, – говорить Юрій Копадзе. – Також, одне із завдань територіальної оборони – підготовка населення до оборони держави. Вікові цензи – від 18 до 60 років. Ми з цим населенням зобов’язані будемо проводити заняття щодо елементарних питань воєнної підготовки”.

На оперативній нараді вирішили виділити гектар в районі вулиці Юності. Зараз процес передачі погоджують з міністром інфраструктури.

За словами командира тероборони, люди, які зараз є в батальйоні тероборони області, не можуть забезпечити повну оборону. Тож ішлося про залучення резервістів.

“Служба в резерві -це коли людина живе цивільним життям, працює на роботі. А за потреби – її призивають на службу в лави ЗСУ, – каже Копадзе. – Раз чи два в місяць ця людина повинна вийти на вишкіл на полігон, нагадати бойові навики”.

Вікова межа для укладення контракту з резервістами – 57 років. До служби в резерві можуть залучати навіть людей з групами інвалідності. Також військовий комісар закликав жінок ставати на військовий облік і також долучатися до оборони держави.

За словами начальника управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів Ігоря Влізла, у місті є 15 сирен, які мають сповіщати про небезпеку. Всі вони – застарілі.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.