Політика

Фотозони та гучномовець, – ОПОРА і поліція розповіли про передвиборчу кампанію на Прикарпатті

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Із початку виборчої кампанії Прикарпаття відвідали дев’ять кандидатів на посаду президента.

Про це повідомили у п’ятницю, 29 березня, на спільній прес-конференції Громадянської мережі ОПОРА та поліції в Івано-Франківській області.

Громадянська мережа Опора здійснювала в області довготермінове спостереження.

“Розпочинаючи з 31 грудня у нас працювали довготермінові спостерігачі,- розповідає Богдан Морикіт, координатор спостереження ОПОРИ за виборами на Івано-Франкіщині. – В день виборів у нас будуть працювати короткотермінові спостерігачі, які окрім спостереження за наявністю чи відсутністю порушень, будуть здійснювати паралельний підрахунок голосів.”

За словами Богдана Морикота, на Прикарпатті часто траплялася незвичайна передвиборча агітація.

“До оригінальних форм агітації, які варто відзначити, можна віднести фотозони із зображенням Руслана Кошолинського на Вічевому майдані. Також агітаційний автомобіль із гучномовцем, який їздив Івано-Франківськом та “розповідав” про Олександра Шевченка. Також ноу-хау є розміщення на сторінці команди Зеленського посилання на чат-бот соціальної мережі телеграм, через який можна перевірити себе у списку виборців”, – розповідає Богдан Морикіт.

Варто зазначити, що найбільша особливість президентської виборчої кампанії-2019 – те, що передвиборча активність в основному сконцентрована у медіа-просторі.

За словами начальника головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Володимира Голубоша, з початку передвиборчої кампанії поліція зафіксувала на Прикарпатті 70 порушень виборчого законодавства. З них 32 скерували до суду і 12 людей оштрафували.

“Також три протоколи були закриті у зв’язку з малозначністю. 26 повідомлень не знайшли підтвердження. Три передали за територіальністю. По п’яти повідомленнях перевірка ще триває. Також були два матеріали які стали приводом для внесення інформації до єдиного реєстру досудових розслідувань,”- розповідає Володимир Голубош.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.