Політика Фото

Додаткові бюлетені та обстріли на фронті. Як голосували у зоні ООС (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вперше 100% військовослужбовців ООС мали право прийти на вибори Президента України. На всіх спеціальних виборчих дільницях зафіксували високу явку виборців.

Ні постійна бойова готовність, ні служба в безпосередній близькості від лінії розмежування не стала на заваді для проведення голосування під час виборів Президента України, пише боєць Тарас Грень.

Спеціальна виборча дільниця № 000001 розташована за кілька кілометрів від ворожих позицій. Першими сюди прийшли проголосувати військовослужбовці, які заступатимуть в наряд та добове чергування. Згодом з передових позицій «вахтовим методом» почали привозити особовий склад. Для того, щоб кожен солдат, сержант та офіцер отримали право проголосувати, вжили додаткових заходів безпеки.

“Ми пройшли спеціальне навчання, – розповів голова однієї з дільничних комісій Євген. – Маємо необхідне обладнання, підготували нашу дільницю відповідно до всіх вимог чинного законодавства. Військові подбали за все і за такі дрібнички, як запасні ручки до кабінок голосування. Так і за важливіші – додаткові бюлетені, на випадок якщо хтось випадково зіпсує свій”.

“Ми проводимо абсолютно чесні вибори, – наголосив голова однієї з дільничних комісій Іван. – Нікому з військовослужбовців не розповідалось за кого вони мають голосувати, так само і не проводилось заборонених агітацій під час президентських перегонів. Всі ми вважаємо, що кожна людина має право вільно вирішувати долю держави.
Потрібно зазначити, що подібні вибори в районі проведення ООС відбуваються вперше. І це зіграло важливу роль в підтриманні бойового духу та настрою воїнів, що захищають передові рубежі нашої Батьківщини”.

“Зараз, на лінії розмежування знаходяться кращі з кращих представників нашої держави, – каже військовослужбовець Збройних Сил України Віталій. – і кому, як не їм вирішувати долю держави. Адже ми тут захищаємо Україну зі зброєю в руках, то захистимо її і політично”.

Протягом минулої ночі, російсько-терористичні війська обстрілювали українські позиції поблизу селище Кримське. Також ввечері перед виборами обстріляли населений пункт Золоте-4, де спалили будинки простих українців. А в сам день виборів ворог розпочав широкомасштабну радіогру по всій лінії зіткнення імітуючи підготовку до наступу.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.